pursaklar baymak servisi

pursaklar baymak servisi
pursaklar baymak servisi

Kombi kullanıcılarının kış aylarının bitimi ile biraz daha rahatladığını biliyoruz. Ama bu rahatlamayı diğer kış senesinde de yaşamak için tabi ki de kombinize güzel ve düzgün bir bakım yaptırmalısınız. Bu bakım bazı kombi tamircileri (aslında değiller) elektrik süpürgesi ve bir bez alarak yaptıkları için sıcak su, petek sıcaklığı ve su, gaz tasarrufunda hiç bir fayda sağlamıyor. Peki düzgün bir bakım nasıl olmalıdır ?

Pursaklar Baymak Servisi

Kombi kullanıcıları ilk önce atelye bakımının ucuz olmayacağını söyleyelim. Peki ucuz olmamasının nedeni nedir? Hemen söyleyelim;

  • Kombideki ana malzemelerin sökülmesi
  • Genleşme tankına kimyasal gaz basımı
  • Fan motorunun sökülüp içerisindeki kir ve pasın kimyasallar ile temizlenmesi
  • Alev brülörünün içerisindeki gaz akışının sağlandığı deliklerin temizlenmesi
  • Kazanın içerisindeki kirecin arındırılması
  • Üç yollu vananın iç yatak ve contanın değiştirilmesi
  • Pompanın sökülerek iç yatağının temizlenmesi
  • Sıcak su ve petek sensörlerinin değiştirilmesi

Bu işlemler uzun süren ve zahmet isteyen bir iş olduğu için malzeme değişimleri ile birlikte kombi bakımı ucuza gelmemektedir.

Pursaklar Baymak Servisi

Bu işlemlerden sonra sıcak suyu açıp sadece elinizi 15 saniye suda tutmayı deneyin elinizi yakacak derecede buharlı bir sıcak suya sahip olacaksınız. Ayrıca petek sıcaklığınız da eskiye nazaran daha az ayarda daha fazla sıcaklık sağlayacak. Gaz tasarrufu ve su tasarrufundan da bahsetmiyorum.

pursaklar baymak servisi
pursaklar baymak servisi

Pursaklar Baymak Servisi

Pursaklar kombi servisi olarak bakım, tamir, onarım, kart tamiri, petek temizliği, petek bakımı, yedek parça satış hizmetlerimizde bulunmaktadır. Yapılan her işe devletin kanunen vermiş olduğu 1 yıl garantiden de faydalanıyorsunuz. Ayrıca yapılan her iş sonunda fiş ve fatura vererek kendinizi güvence altına almış oluyorsunuz.

Ankara’nın her noktasına gezici servislerimiz ile gün içerisinde mutlaka servis arkadaşlarımız evinizi ziyaret ederek kombinizin problemini çözecektir.

Kombinizde bulunan ufak arızaları ise telefondan gidermeye çalışıyoruz. Bu da gereksiz yere zaman kaybını ortadan kaldırmaktadır. Örnek verecek olursak bazen müşteriler su doldurmayı, gazı yüklemeyi, elektrik fişi takmayı unutuyorlar. Bizi 0312 360 99 19 Nolu telefondan arayarak sizlere ufak arızalarda telefonda yardımcı oluyoruz.

 

 

Pursaklar Baymak Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status