gümüşdere baymak kombi servisi

gümüşdere baymak kombi servisi
gümüşdere baymak kombi servisi

gümüşdere baymak kombi servisi

gümüşdere baymak kombi servisi

Ankara Baymak Kombi Servisi olarak evinizin kalbi olan kombilerinize güven be kalite içerisinde kombi servisi, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi yedek parça, kombi kart tamiri ve kombi bakım, revizyon hizmeti sunuyoruz.

Uzmak ve yeterlilik belgesine sahip olan teknik elemanlarımız her sene eğitim ve seminerlere katılarak psikolojik ve teknik bilgi sahibi olmaktadırlar.

Evinizin kalbi olan kombiyi kime emanet edeceğinizi iyi seçmelisiniz. Firması ve belgeye sahip olmayan amacı sadece para kazanmak olan kişilere kombinizi emanet etmeyiniz.

Kombinizde parça değişimi yapılırken takılan parçanın orjinal olmasına, ikinci el olmadığına ve bozulan parçanın kesin olarak değiştiğinden emin olun. Gelen firmanın teknik servis fişinin ve takılan, yapılan işe verilen garantiyi iyi kontrol edin.

gümüşdere baymak kombi servisi
gümüşdere baymak kombi servisi

Belgelerimiz:

  • Ugetam – Mesleki Yeterlilik Belgesi (İstanbul Uygulamalı Gaz ve Enerji Teknolojileri Araştırma Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.)Doğal Gaz Isıtma ve Gaz Yakıcı Cihaz Servis Personeli (Seviye 4)Belge Geçerlilik Tarihi: 05.05.2020Belgenin Kapsadığı Ulusal Yeterlilik Birimleri;
  • 11UY00312-4/A1 Servis İşlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği
  • 11UY00312-4/A2 Servis İşlerinde Çevre Güvenliği
  • 11UY00312-4/A3 Kalite Yönetim Sistemleri
  • 11UY00312-4/A4 İş Organizasyonu
  • 11UY00312-4/B1 Açık Yakma Sistemleri (Kombi)

İletişim Bilgilerimiz:

  • Telefon: 0312 360 9919
  • GSM: 0536 872 7328
  • Adres: Karargah Tepe Mahallesi Kütükçüali Bey Caddesi 23/A Keçiören/ ANKARA – Meteoroloji Karşısı
  • www.dikmenbaymak.com

gümüşdere baymak kombi servisi siz değerli müşterilerimize sürekli güncellenen bilgileriyle ve faaliyet alanlarındaki yeterlilik belgeleriyle, güleryüzlü, güvenli, çevreye duyarlı ve üstün yetenekleriyle Ankara‘nın gümüşdere Bölgesinde Baymak kombi ve modellerine kombi servisi, kombi bakımı, kombi tamiri, yedek parça satışı, ücretsiz bilgilendirme hizmeti sağlamaktadır.

Utangaç ve çekingen olmayın kombi tamir ve servisi hakkında her türlü bilgiyi öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Belki problemin nedeni çok ufak bir hata olup çağırdığınız güvenli olmayan servisler bu arızadan kar sağlamak için parçanızın arızalı oluğ değişmesi gerektiğini söyleyebilir. Uyanık olmaya çalışın maddi ve manevi şekilde zarara uğramayın. Kendinize iyi bakın

 

Gümüşdere Baymak Kombi Servisi 360 9919

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status