etimesgut baymak servisi

etimesgut baymak servisi
etimesgut baymak servisi

 

etimesgut baymak servisi

Firmamız 20 yılı aşkın süredir etimesgut ta baymak kombi servisi, baymak kombi tamiri, baymak kombi bakımı, baymak kombi onarımı, baymak kombi kart tamiri hizmetlerini kombi kullanıcılarına sunuyor. Ayrıca yapılan işlemlerden sonra devletin vermiş olduğu kanunen 1 yıl garantiyide veriyor. Bu süreç içerisinde kombide yapılan işlemlerde ve değiştirilen parçalarda hiç bir ücret ödemeden sorunlarını çözüyoruz.

etimesgut baymak servisi
etimesgut baymak servisi

etimesgut baymak servisi

Firmamız bazı markalara ait kombilere yetkili servis, bazılarına da özel olarak hizmet vermektedir. TSE ve Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip firmamız çalışan teknik ekibi seminerlere katılarak iş sağlığı, öfke kontrolü gibi konularda da sürekli olarak bilgi almaktadırlar. Sizlere kaliteli, hızlı, güvenilir servis anlayışımızı sürdürüyoruz.

Firmamızın internet sitesinde http://www.dikmenbaymak.com kombi sektöründe yeni çıkan ürünler, haberler, servis ağları, arıza kodları gibi bilgileri bulabilirisiniz. Kombiniz herhangi bir arıza kodu veriyorsa bizi arayıp bu işlemin çözümünü birlikte sağlayabiliriz. Bazen kombi kullanıcılarına kombi cihazlarına su vermeyi unutuyorlar. Gaz saatine gazlarını yüklemeyi unutuyorlar. Bu tip durumlarda ister istemez cihaz otomatik olarak arızaya düşmektedir. Cihaza su doldursanız veya gazı da yükleseniz de cihaz gene arıza da kalacaktır. Cihaza bu işlemleri uyguladıktan sonra resetlemeniz gerekmektedir. Eğer resetledikten sonra gene bu sorunlar devam ediyorsa sincan baymak servisini arayabilirsiniz. 0 312 360 99 19

Firmamızın gezici servisleri sincan bölgesinde ve mahallelerinde sürekli olarak bulundukları için ofisimizi arayan kombi kullanıcılarına gün içerisinde mutlaka gezici servislerimizden birisi gelecektir. Size en uygun saati çalışan arkadaşlarımız ayarlayacaktır.

Kaliteli işlem, servis ve bakım için güvenilir tek adres etimesgut baymak kombi servisi

etimesgut baymak servisi

Sektörden haberdar olmak, parçalar hakkında bilgi edinmek, hangi belgeler ne işe yarar? Kombi servislerinde bulunması gereken özellikler neler. Sitemizde bu tarz bilgilere ulaşabilirsiniz. Eksik noktalarımızda bize yardımcı olmak istiyorsanız etimesgut kombi servisi 0 312 360 99 91 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Evizinizin kalbi olan kombinize cici bakın.

etimesgut baymak tamir ve arıza servisi

Etimesgut Baymak Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status