en yakın kombi servisi

Kombiniz mi bozuldu ? Kombiniz ses mi çıkarıyor ? Kombiniz ateşleme yapmıyor mu ? Kombiniz su mu damlatıyor ? Telaşa kapılmadan kombinize giriş yapan elektrik, su ve doğalgaz bağlantılarını keserek iletişim numaramızdan 0312 360 99 19 nolu telefonu arayıp adresinizi sekreterimize yazdırmalısınız. Size mutlaka gün içerisinde deneyimlik teknik ekibimiz gelip kombinizdeki sorunu çözecektir. Kombiniz sorunsuz bir şekilde teslim edilip 1 yıl garanti verilir.

en yakın kombi servisi

en yakın kombi servisi
en yakın kombi servisi

ankara en hızlı kombi servisi olarak gezici servislerimiz ile kombi kullanıcılarına en kısa sürede hizmet veriyoruz. Evde kimse yok mu ? Çalışan birisi misiniz ? Çocuğunuzu okula mı götürüyorsunuz ? Hiç dert etmeyin sizlerin istediği saatte servis imkanımız vardır. İstediğiniz saatte kombinize bakıyoruz.

en yakın kombi servisi

Belgelerimiz:

  • Ugetam – Mesleki Yeterlilik Belgesi (İstanbul Uygulamalı Gaz ve Enerji Teknolojileri Araştırma Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.)Doğal Gaz Isıtma ve Gaz Yakıcı Cihaz Servis Personeli (Seviye 4)Belge Geçerlilik Tarihi: 05.05.2020Belgenin Kapsadığı Ulusal Yeterlilik Birimleri;
  • 11UY00312-4/A1 Servis İşlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği
  • 11UY00312-4/A2 Servis İşlerinde Çevre Güvenliği
  • 11UY00312-4/A3 Kalite Yönetim Sistemleri
  • 11UY00312-4/A4 İş Organizasyonu
  • 11UY00312-4/B1 Açık Yakma Sistemleri (Kombi)

İletişim Bilgilerimiz:

  • Telefon: 0312 360 9919
  • GSM: 0536 872 7328
  • Adres: Karargah Tepe Mahallesi Kütükçüali Bey Caddesi 23/A Keçiören/ ANKARA – Meteoroloji Karşısı
  • www.dikmenbaymak.com

en yakın kombi servisi

Servis ekiplerimizden kombi hakkında her türlü detayı öğrenebilirsiniz. Hangi arızaların çözümü nasıl olmalı. Kombiyi nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Kombi üzerinde yanlış uygulanan işlemler hakkındada bilgi edinebilirsiniz. Kombiye fazla su doldurduğunuz anda 3 bar emniyet ventilinden kombi su boşaltacaktır. Genellikle kombi kullanıcıları böyle bir durumda telaşa kapılırlar. Örnek olarak böyle bir durumla karşılaştığınız anda kombinin tahliye vanasını açmanız yeterli olacaktır.

Kombi elektrik, su ve doğalgaz üçlüsü ile çalışan bir elektronik cihaz olduğu için yanlış yapılan işlemlerden doğacak hatalardan dolayı maddi ve sağlık açısından sorunlar doğurabilir. Bu maddelerin fiziksel ve kimyasal durumlarından anlamak gerekir. Bu durumu sizler için biz emniyetli hale getiriyoruz. Kombi kullanıcısına genellikler servisteki ekiplerimiz eksik noktaları, yapılması gerekenleri, yapılmaması gerekenleri, acil olanları sırasıyla netleştirirler. Eğer kombide sorun var ise kombiye mühür koyarak insanlara zarar gelmesini önlüyoruz.

Bacalı kombilerin sorunlar çıkartması ile artık devlet bu tarz kombilerin kullanılmasını engelliyor. Eğer sizdede bacalı bir kombi bulunuyorsa devletin bu tarz kombilerin kullanımı için bir kaç zorunluluk maddesi çıkartmıştır. Sizde bu maddeleri kontrol ederek sağlığınızı koruyabilirsiniz.

 

En Yakın Kombi Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status