cebeci baymak kombi servisi

cebeci baymak kombi servisi
cebeci baymak kombi servisi

cebeci baymak kombi servisi olarak kombi kullanıcılarına kombinin nasıl bir cihaz olduğunu ve kullanımını ayrıca hangi arızalarda nasıl davranmanız gerektiğini bahsedeceğiz.

Kombi gaz, elektrik,su ve oksijenle çalışan yüksek kalorili bir cihazdır. Türkiye şartlarındaki bu elementler belirli bir derecede kirlilik ve sorunlara sebep olmaktadır.

Kombiniz çalışmıyor ve ateşleme yapmıyorsa kurtuluş baymak kombi servisini arayabilirsiniz. 360 9919

İlk önce bakmanız gereken şey cihaza elektrik geliyor mu? Sonrasında ise gazın olup olmadığı ve cihazda su bulunup bulunmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer bunlarda var ama gene kombi çalışmıyorsa sorun teknik servislik bir sorundur.

Şuan piyasada ki beyaz eşya tamircileri bile kombi tamir işi yapmakta ve kombi kullanıcılarına işkence etmektedirler. Bozuk olmayan bir parçaya bile bozuk deyip maddi zarara sokmaktadırlar.

mamak bayma kombi servisi
kurtuluş baymak kombi servisi

Evinize gelen servisin mesleki yeterlilik belgesine sahip olup olmadığını sorun. Değişen parçanın orjinal olup olmadığını kesinlikle kontrol edin, işçilik ve değişen parçaya kanunen garanti ve belge verip vermediğini sorun.

Kombi işini yetkili olarak yapan kişiler sizin bu tutumunuza göre hareket ederek tüm yasal belgelerini size sunacaktır.

Belgelerimiz:

  • Ugetam – Mesleki Yeterlilik Belgesi (İstanbul Uygulamalı Gaz ve Enerji Teknolojileri Araştırma Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.)Doğal Gaz Isıtma ve Gaz Yakıcı Cihaz Servis Personeli (Seviye 4)Belge Geçerlilik Tarihi: 05.05.2020Belgenin Kapsadığı Ulusal Yeterlilik Birimleri;
  • 11UY00312-4/A1 Servis İşlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği
  • 11UY00312-4/A2 Servis İşlerinde Çevre Güvenliği
  • 11UY00312-4/A3 Kalite Yönetim Sistemleri
  • 11UY00312-4/A4 İş Organizasyonu
  • 11UY00312-4/B1 Açık Yakma Sistemleri (Kombi)

İletişim Bilgilerimiz:

  • Telefon: 0312 360 9919
  • GSM: 0536 872 7328
  • Adres: Karargah Tepe Mahallesi Kütükçüali Bey Caddesi 23/A Keçiören/ ANKARA – Meteoroloji Karşısı
  • www.dikmenbaymak.com

cebeci baymak kombi servisi siz değerli müşterilerimize sürekli güncellenen bilgileriyle ve faaliyet alanlarındaki yeterlilik belgeleriyle, güleryüzlü, güvenli, çevreye duyarlı ve üstün yetenekleriyle Ankara‘nın cebeci bölgesinde i baymak servisi ,Baymak kombi ve modellerine kombi servisi, kombi bakımı, kombi tamiri, yedek parça satışı, ücretsiz bilgilendirme hizmeti sağlamaktadır.ziraat baymak servisi

Utangaç ve çekingen olmayın kombi tamir ve servisi hakkında her türlü bilgiyi öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Belki problemin nedeni çok ufak bir hata olup çağırdığınız güvenli olmayan servisler bu arızadan kar sağlamak için parçanızın arızalı oluğ değişmesi gerektiğini söyleyebilir. Uyanık olmaya çalışın maddi ve manevi şekilde zarara uğramayın. Kendinize iyi bakın

 

cebeci baymak kombi servisi 360 9919

 

kurtuluş baymak kombi servisi 359 9196
Cebeci Baymak Kombi Servisi | 360 9919

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status